NaturalnePowiekszaniePenisa.com.pl

Tabletki na powiększenie penisa - czy i jak działają?

Tabletki na powiększenie penisa wzbudzają sporo kontrowersji. Podobnie jak do innych suplementów podchodzimy do nich dość sceptycznie. Dzieje się tak dlatego, że efekty ich stosowania są wyraźnie odsunięte w czasie. Trudno zauważyć je od razu, a skoro nie pojawiają się tak szybko jak byśmy sobie tego życzyli, wiele osób przerywa kurację negując działanie tabletek. W rzeczywistości tabletki na powiększenie penisa działają. Ich działanie jest jednak bardzo łagodne i zauważalne dopiero po pewnym czasie, a jakich efektów można spodziewać się po tabletkach przy regularnym i wytrwałym stosowaniu? Sprawdźmy na przykładach.

Tabletki Penis XL New Edition

Jak zapewnia producent stosując te tabletki (najlepiej wraz z kremem, który doskonale uzupełnia suplement) można zyskać nawet 3 centymetry długości i wyraźnie zwiększyć obwód członka. Opinie osób stosujących ten produkt rzadko potwierdzają takie osiągnięcia, ale z drugiej strony osoby te twierdzą, że Penis XL faktycznie działa, tyle tylko że nieco słabiej niż wynikałoby to z zapewnień producenta. Preparat ten jest o tyle dobry, że działa również doraźnie tzn. dzięki użyciu kremu występuje natychmiastowa poprawa jakości erekcji. Suplement natomiast sprzyja wzrostowi tkanek i utrwalaniu efektów. Jego stosowanie poprawia wyraźnie jakość seksu i witalność męskiego organizmu, a efekt powiększający jest zauważalny dość szybko, choć nie jest tak spektakularny jak oczekują tego użytkownicy. Mimo wszystko preparat ten (tabletki na powiększenie penisa łącznie z kremem) jest wart uwagi i polecenia, o czym przekonują sami użytkownicy.

Virility Ex

Virility Ex est przykładem tabletek o działaniu witalizującym, poprawiającym sprawność seksualną, zwiększającym potencję i jakość doznań w czasie seksu. Zawarte w nim składniki ziołowe (m.in. wyciąg z Saw Palmetto) doskonale wpływają na męską gospodarkę hormonalną, ale przy okazji oddziałują też na całość procesów zachodzących w organizmie. Stosując Virility Ex nie należy może spodziewać się jakichś niesamowitych przyrostów w obwodzie lub długości penisa, ale zwiększenie siły erekcji wyraźnie (i doraźnie) wpływa na rozmiar członka oraz jakość seksu. Witalizujące działanie tych tabletek potwierdzają użytkownicy.

Tabletki Natural Gain Plus

To prawdziwa odżywcza bomba przeznaczona dla mężczyzn niezadowolonych z wyglądu (rozmiaru) penisa i borykających się z problemami z erekcją bądź też chcących zwyczajnie poprawić funkcje seksualne. Tabletki te skomponowano tak, by wpływały na męską witalność, poprawiały libido i produkcję hormonów, dostarczały składników odżywczych niezbędnych do budowy i zachowania mięśni, chroniły przed szkodliwym wpływem współczesnej diety i niezbyt aktywnego stylu życia. Mężczyźni stosujący Natural Gain Plus twierdzą, że preparat oddziałuje nie tylko na siły witalne i libido, ale wyraźnie poprawia też rozmiar penisa, przy czym (jak na typowe tabletki powiększające) działa też dość szybko.

Jak widać tabletki na powiększenie penisa są swego rodzaju odżywkami i chociaż nie można spodziewać się po nich skuteczności takiej jak po ekstenderach trudno negować ich działanie.

Powrót do rankingu

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Jes-Extender 799 zł ekstender JesExtender.pl 5/5
2. Natural Gain Plus 225,59 zł tabletki VitaLab.pl 4/5
3. Andropenis Gold Premium €199 ekstender Andromedical.com 4/5
4. VigRX Plus $76,99 tabletki VigRXPlus.com 3/5
5. Pro-Magnum XL $89,95 tabletki ProMagnumXL.com 2/5