NaturalnePowiekszaniePenisa.com.pl

Środki na powiększenie penisa - wieści z forum

Jeśli poszukujesz informacji odnośnie tego, jakie środki na powiekszenie penisa są naprawdę skuteczne trafiłeś idealnie. Zaraz wszystko stanie się jasne. Oto środki, które zbierają najlepsze opinie na forach, a ich działanie (niejednokrotnie) potwierdza nauka i medycyna, która (nawiasem mówiąc) również z niektórych z nich korzysta. Oto skuteczne środki na powiekszenie penisa wg użytkowników for internetowych.

Ekstendery vel ekspandery

Należą do zdecydowanie najskuteczniejszych, najbezpieczniejszych i najbardziej uniwersalnych. To właśnie ekstendery są często polecane przez lekarzy np. w leczeniu choroby Peyroniego i krzywizn penisa. Ich działanie modelujące i powiększające zostało potwierdzone, i to niejednokrotnie, przez naukę i użytkowników tego rodzaju przyrządów. Ekstendery, nazywane też ekspanderami, działają na zasadzie siły trakcji - rozciągają tkanki co uruchamia mechanizmy adaptacyjne i sprawia, że penis ulega wydłużeniu. Przy okazji dochodzi do wyprostowania krzywizn i zwiększenia obwodu członka. Całość efektów zauważalna jest dość szybko, znacznie szybciej niż po zastosowaniu jakichkolwiek innych środków na powiększenie penisa. Ekstendery, używane z umiarem, regularnie i zgodnie z zaleceniami lekarzy i producentów, są wyjątkowo bezpieczne i bardzo skuteczne. Najlepsze z nich znajdziecie w naszym rankingu.

Tabletki i kremy na powiększenie penisa

Te środki wzbudzają najwięcej kontrowersji, a to z uwagi na fakt, iż wymagają długotrwałego stosowania, a efekty osiągane przy ich pomocy nie są aż tak spektakularne jak efekty użytkowania ekstenderów. Niemniej jednak i je warto mieć na uwadze choćby dlatego, że środki te nie tylko poprawiają wygląd penisa, ale też bardzo pozytywnie wpływają na potencję, jakość erekcji, ilość wytwarzanego nasienia, witalność i na jakość seksu. Te środki na powiększenie penisa są znacznie tańsze od ekstenderów, ale wymagają dłuższego i bardzo regularnego stosowania. Summa summarum ekstendery są znacznie bardziej opłacalne. Sprawdźcie!

Pompki próżniowe

Te urządzenia trudno polecać. Dlaczego? Choćby dlatego, że działają z reguły doraźnie, a efekty powiększania są trudno zauważalne. Część osób twierdzi wręcz, że pompki nie są w stanie aktywować mechanizmów adaptacyjnych organizmu w takim stopniu, w jakim robią to ekstendery. Niemniej jednak urządzenia te również bywają przydatne, szczególnie w poprawianiu jakości erekcji. Na dłuższą metę ich używanie (szczególnie nadużywanie) może jednak prowadzić do mikrouszkodzeń w obrębie penisa, a to już jest zjawisko niepożądane.

Ćwiczenia powiększające

Trudno nazwać je środkami powiększającymi penisa, ale nie sposób o nich nie wspomnieć. Opracowane przez przedstawicieli wschodnich kultur uważane są za skuteczne sposoby na poprawę jakości erekcji i zwiększenie rozmiaru członka. Wymagają sporo pracy, systematyczności i wytrwałości, a ich największą zaletą jest to, że są... najtańsze.

Przedstawione środki na powiększenie penisa (opisane na niejednym forum) mają swoje zalety i wady. Jeśli wciąż masz problem z wyborem najskuteczniejszego z nich koniecznie zajrzyj na stronę główną rankingu.

Powrót do rankingu

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Jes-Extender 799 zł ekstender JesExtender.pl 5/5
2. Natural Gain Plus 225,59 zł tabletki VitaLab.pl 4/5
3. Andropenis Gold Premium €199 ekstender Andromedical.com 4/5
4. VigRX Plus $76,99 tabletki VigRXPlus.com 3/5
5. Pro-Magnum XL $89,95 tabletki ProMagnumXL.com 2/5