NaturalnePowiekszaniePenisa.com.pl

Skuteczne wydłużanie penisa

Skuteczne wydlużanie penisa jest możliwe. Jak to zrobić żeby sobie nie zaszkodzić i jednocześnie uzyskać wyraźnie zauważalne efekty? Poniżej wykaz wszystkich możliwości w tym zakresie. Sprawdź co i jak możesz zrobić, by zwiększyć penisa i swoją samoocenę.

Dla ryzykantów i niecierpliwych - wydłużanie chirurgiczne

Czy wiecie, że penis jest umocowany do kości łonowej z pomocą tzw. więzadła wieszadłowego (wieszadełkowego)? Więzadełko to jest ścięgnem, które stabilizuje penisa w trakcie erekcji, ale jednocześnie, w pewnym sensie, zmniejsza jego rozmiar, bowiem mocowanie to sprawia, że około 2 centymetry męskiego prącia znajduje się stale wewnątrz organizmu, nie wysuwa się na zewnątrz. Te dwa centymetry, w przekonaniu wielu mężczyzn, są stratą, którą warto nadrobić toteż niektórzy panowie decydują się na przecięcie (lub zgodnie z inną nomenklaturą - poluzowanie) więzadła. Prosty zabieg pozwala zyskać sporo w długości, ale nie w obwodzie. Takie wydluzanie penisa jest jednak niebezpieczne. Dlaczego? Przede wszystkim po zabiegu penis nie ma naturalnego mocowania, a przecież został zaprogramowany przez naturę tak by funkcjonować z tym mocowaniem. Może więc sprawiać pewne niespodzianki w czasie erekcji. Drugim zagrożeniem jest niebezpieczeństwo samej ingerencji chirurgicznej. Każda operacja, nawet każdy zabieg, jest swego rodzaju szokiem dla organizmu, a dodatkowo każdy błąd popełniony w trakcie zabiegu lub w czasie rekonwalescencji po nim może się bardzo niekorzystnie odbić na penisie.

Dla zwolenników ziół, kosmetyków, suplementów i ... treningów

Wydlużanie penisa można też przeprowadzić z pomocą metod naturalnych tj. stosując ćwiczenia, kremy i tabletki powiększające oparte w większości na ziołach poprawiających witalność, stymulujących wzrost (rozrost i regenerację) tkanek, oraz zwiększających siłę erekcji. Metody naturalne wymagają jednak sporej cierpliwości, a wydluzanie penisa tymi sposobami może trwać miesiące i lata, przy czym niezbędne jest stałe, dość wysokie zaangażowanie. Osoby, które sądzą, że w ten sposób mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy są niestety w błędzie, bo skuteczne ziołowe i kosmetyczne powiększacze trochę kosztują, a sumaryczne wydatki mogą przekroczyć koszt zakupu porządnego ekstendera. Niemniej jednak w te naturalne metody warto zainwestować choćby dlatego, że wydłużanie penisa połączone jest z korzystną stymulacją (korzystnym oddziaływaniem) na cały organizm co przekłada się na ogólną poprawę kondycji i witalności. Na forach internetowych nie brak co prawda opinii, że metody te są nieskuteczne, ale w rzeczywistości przy systematycznym stosowaniu tabletek i regularnie wykonywanych ćwiczeniach można nie tylko wyraźnie wydłużyć penisa (nawet o więcej niż dwa centymetry zyskiwane po przecięciu więzadła wieszadełkowego), ale też zwiększyć jego obwód.

Dla poszukiwaczy złotych środków

Osoby, które cenią sobie bezpieczeństwo, ale zależy im również na skuteczności oraz w miarę szybkim pojawieniu się efektów powinny docenić działanie ekstenderów, które są bodaj najlepszymi produktami powiększającymi - w głównej mierze wydłużającymi penisa. Stosując ekstendery można zyskać znacznie więcej niż w wyniku operacji, przyrosty penisa rzędu kilku centymetrów są jak najbardziej osiągalne i to w perspektywie stosunkowo krótkiego czasu. Co więcej takie wydlużanie penisa jest trwałe, bo na stałe zmienia (rozciąga) tkanki. Rygorystycznie stosując się do zaleceń producentów urządzeń tego typu można też być pewnym, że ekstender nie uszkodzi delikatnych tkanek męskiego członka. Warto też wiedzieć, że aparaty tego typu wykorzystywane są w leczeniu niektórych deformacji członka, należy do nich m.in. choroba Peyroniego. Najlepsze ekstendery prezentujemy na stronie głównej rankingu.

Powrót do rankingu

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Jes-Extender 799 zł ekstender JesExtender.pl 5/5
2. Natural Gain Plus 225,59 zł tabletki VitaLab.pl 4/5
3. Andropenis Gold Premium €199 ekstender Andromedical.com 4/5
4. VigRX Plus $76,99 tabletki VigRXPlus.com 3/5
5. Pro-Magnum XL $89,95 tabletki ProMagnumXL.com 2/5