NaturalnePowiekszaniePenisa.com.pl

Powiększanie penisa - możliwości

Jeśli marzy ci się posiadanie większego członka możesz te marzenia spełnić. Do wyboru masz kilka metod powiększania. Powiększanie penisa umożliwia zarówno chirurgia plastyczna (operacyjna i zabiegowa) jak i producenci środków powiększających o bardzo różnorodnej skuteczności i zróżnicowanym wpływie na ludzki organizm. Teoretycznie zadanie nie powinno być trudne, bowiem penis jest bardzo plastycznym narządem, czego dowodem jest to, jak bardzo zwiększa się w czasie erekcji. Niemniej jednak istnieją pewne naturalne ograniczenia, których obejść czasem nie sposób. Wybór metody powiększania penisa należy poprzedzić dość wnikliwą analizą wszelkich przesłanek przemawiających za poszczególnymi zabiegami (lub przeciwko nim) w odniesieniu do własnych oczekiwań i mając na względzie bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo musi być priorytetem - penis jest wbrew pozorom bardzo delikatnym i zdecydowanie najczulszym męskim narządem.

Chirurgiczne powiększanie penisa

Chirurgiczne powiększanie penisa można przeprowadzić na dwa sposoby. Po pierwsze wykorzystując fakt, iż spora część prącia znajduje się niejako wewnątrz ciała (utrzymywana na więzadłach) przecinając lub jak mówią niektórzy luzując więzadła uwalnia się penisa na zewnątrz przez co zyskuje on, przynajmniej teoretycznie, nieco na długości. Średnio wydłuża się o dwa centymetry. Operacyjnie, a raczej zabiegowo, można też zwiększyć obwód (średnicę) penisa. W tym celu wstrzykuje się weń tkankę tłuszczową pobraną z innych części ciała osoby poddającej się zabiegowi, bądź też kwas hialuronowy, który jest jednym z najpopularniejszych kosmetycznych wypełniaczy. Tymi sposobami można poprawić jedynie obwód członka, na długość penisa wypełnianie tkanek tłuszczem czy kwasem hialuronowym w żaden sposób nie wpłynie.

Powiększanie penisa tabletkami, kremami, ćwiczeniami

Powiększanie penisa tabletkami i kremami wzbudza nie mniej kontrowersji od powiększania zabiegowego, ale o ile wadą zabiegu chirurgicznego są zagrożenia wynikające z inwazyjności zabiegu, o tyle kremom i tabletkom zarzuca się często całkowity brak skuteczności. Czy to możliwe, że takie preparaty działają? Oczywiście, że tak, ale nie można spodziewać się po nich tak spektakularnych (i szybkich) efektów, jakie uzyskuje się podczas zabiegu czy wskutek rozciągania penisa ekstenderami. Działanie tabletek i kremów powiększających penisa polega przede wszystkim na aktywacji procesów adaptacyjnych, które dostosowują penisa do warunków w jakich przychodzi mu funkcjonować. Konkretnie polega ono na zwiększeniu przepływu krwi w obrębie penisa (w stanie erekcji), zwiększenie naporu na tkanki i rozrost tychże tkanek w warunkach stałego i regularnego oddziaływania większych sił naporu w czasie erekcji. Suplementy i kosmetyki są rodzajem odżywek, które stymulując męską witalność, produkcję hormonów, enzymów i im podobnych aktywnych substancji poprawiają funkcjonowanie męskiego ciała między innymi na płaszczyźnie seksualnej. Bardzo podobnie oddziałują na penisa ćwiczenia powiększające. Ich wpływ również polega na stymulacji tkanek, poprawie ich odżywienia, dotlenienia i kondycji.

Pompki i ekstendery

Kładąc na jednej szali wagi bezpieczeństwo, a na drugiej wygodę i skuteczność, pełną równowagę pomiędzy tymi elementami zyskamy jedynie w przypadku urządzeń rozciągających penisa. Należą do nich pompki i ekstendery. Działanie tych pierwszych wykorzystuje zjawisko próżni, po wytworzeniu której dochodzi do zwiększenia objętości tkanek umieszczonych w specjalnym pojemniku (chodzi oczywiście o penisa). Ekstendery z kolei generują siłę trakcji, która również rozciąga tkanki. Ta druga grupa urządzeń jest nieco przyjemniejsza, bezpieczniejsza i mniej zawodna w stosowaniu i wydaje się, że z pomocą ekstenderów można osiągnąć bardziej spektakularne efekty. Jakie? Powiększenie penisa nawet o kilka centymetrów w czasie kilku miesięcy pod warunkiem regularnego stosowania. Najlepsze powiększacze penisa znajdziecie w naszym rankingu. Sprawdźcie jak powiększyć penisa najskuteczniej i najbezpieczniej.

Powrót do rankingu

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Jes-Extender 799 zł ekstender JesExtender.pl 5/5
2. Natural Gain Plus 225,59 zł tabletki VitaLab.pl 4/5
3. Andropenis Gold Premium €199 ekstender Andromedical.com 4/5
4. VigRX Plus $76,99 tabletki VigRXPlus.com 3/5
5. Pro-Magnum XL $89,95 tabletki ProMagnumXL.com 2/5