NaturalnePowiekszaniePenisa.com.pl

Naturalne powiększanie penisa

Czy wiecie, że naturalne powiększanie penisa jest często bardziej skuteczne niż powiększanie nienaturalne tj. zabieg lub operacja powiększająca męskiego członka? To fakt, bo o ile w czasie operacji powiększania penisa można zyskać zaledwie ok. 2 lub 3 centymetry długości (w zależności od tego jak bardzo penis schowany jest wewnątrz ciała dzięki mocowaniu w postaci więzadła wieszadełkowego), o tyle przy pomocy metod naturalnych, ze wspomaganiem w postaci np. ekstenderów, można zyskać znacznie więcej. Naturalne powiększanie penisa jest też znacznie bezpieczniejsze od każdej operacji, ale niestety ma dwie wady: trwa dużo dłużej i wymaga samodzielnej pracy. Niemniej jednak panowie, którym marzą się większe rozmiary, powinni wziąć pod uwagę naturalne metody powiększania, jedynie one dają jako takie gwarancje skuteczności połączonej z pełną kontrolą nad penisem i bezpieczeństwem całego organizmu.

Działanie doraźne

Wśród różnego rodzaju naturalnych powiększaczy sporą popularnością cieszą się pompki powiększające penisa. Problem jedynie w tym, że takie urządzenia nadają się do powiększania doraźnego. Stosując je długotrwałych efektów raczej się nie osiągnie, poza tym pompki najlepiej sprawdzają się u panów mających problemy z erekcją. Główne zadanie pompki polega na wytworzeniu podciśnienia, przez co do penisa trafia krew umożliwiając uzyskanie pełnej (pełniejszej) erekcji. Pompki bywają niebezpieczne, bowiem ich niewprawne użycie może skończyć się uszkodzeniami naczyń krwionośnych i spowodować stałe zaburzenia w krążeniu krwi w obrębie penisa. Ich długotrwałe stosowanie jest niewskazane, tak więc urządzenia te trudno polecać panom chcącym uzyskać efekt trwałego powiększenia.

Ekstendery

Stosowanie ekstenderów jest bezpieczniejsze, umożliwia uzyskanie trwałych efektów, a poza tym efekty te są niejednokrotnie znacznie lepsze niż te osiągane wskutek wykonania operacyjnego czy zabiegowego powiększania penisa. Innymi słowy to przede wszystkim ekstendery warto polecić wszystkim tym panom, którym zależy na trwałym i wyraźnie widocznym powiększeniu członka. Nie należą one może do najtańszych rozwiązań (dobrej jakości przyrządy tego typu kosztują kilkaset złotych), ale zwrot z takiej inwestycji (o ile w tym przypadku można mówić o zwrocie) jest naprawdę spory.

Tabletki i ćwiczenia powiększające penisa

Najnaturalniejsze są ćwiczenia, którym nie można też odmówić pewnej skuteczności. Problem jedynie w tym, że wymagają one jeszcze większej wytrwałości niż wszelkie inne środki i metody powiększania. Technikę ćwiczeń można dość szybko opanować, a instruktaż odnośnie tego, jak ćwiczenia wykonywać bez problemów znajdziecie w internecie. Jako wspomaganie takiego wybitnie naturalnego powiększania doskonale sprawdzają się tabletki (suplementy diety). To ziołowe środki o bardzo korzystnym wpływie na męski organizm. Poprawiają nie tylko rozmiary penisa, ale też kondycjonują całe ciało.

Powrót do rankingu

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Jes-Extender 799 zł ekstender JesExtender.pl 5/5
2. Natural Gain Plus 225,59 zł tabletki VitaLab.pl 4/5
3. Andropenis Gold Premium €199 ekstender Andromedical.com 4/5
4. VigRX Plus $76,99 tabletki VigRXPlus.com 3/5
5. Pro-Magnum XL $89,95 tabletki ProMagnumXL.com 2/5