NaturalnePowiekszaniePenisa.com.pl

Czy trwałe przedłużenie penisa jest możliwe?

Trwałe przedłużenie penisa jest jak najbardziej możliwe. Pytanie jednak brzmi: jak to zrobić, by sobie nie zaszkodzić i zyskać satysfakcjonujące efekty tj. przedłużenie penisa rzędu co najmniej kilku centymetrów, bo przyrost milimetrowy raczej trudno byłoby zauważyć i docenić. Jeśli poważnie zastanawiasz się nad powiększeniem rozmiaru, a konkretnie długości penisa, pamiętaj że masz do dyspozycji kilka rozwiązań. Jedne z nich charakteryzują się sporą skutecznością i dużym poziomem bezpieczeństwa, inne niosą pewne ryzyko uszkodzeń penisa, a jeszcze inne wymagają ogromu samozaparcia, wytrwałości i cierpliwości oraz czasu dla uzyskania wyraźnie zauważalnych efektów.

Chirurgiczne przedłużanie penisa

W czasach, w których niemal bezkrytycznie bywamy zapatrzeni w chirurgię plastyczną wydaje się, że jedynie ona dysponuje rozwiązaniami umożliwiającymi trwałe przedłużenie penisa. Faktem jest, że zabiegi tego typu są przeprowadzane, ale nie odbywają się one bez szkody dla organizmu. Przedłużenie penisa możliwe jest bowiem jedynie wskutek zabiegu polegającego na przecięciu więzadła wieszadełkowego będącego swoistym mocowaniem penisa utrzymującym go przy kości łonowej. To mocowanie przez cały czas utrzymuje członka w stanie częściowego ukrycia wewnątrz ciała, uwalniając penisa z więzadła doprowadzamy do sytuacji, w której w całości wysuwa się on na zewnątrz. Tym sposobem można zyskać około dwóch centymetrów długości. Nie więcej. Żadne inne metody chirurgiczne nie pozwalają na trwałe i w równym stopniu bezpieczne przedłużenie członka. Innymi słowy przy sporym ryzyku efekty powiększania są średnio satysfakcjonujące. Sam zabieg (operacja) jest też na tyle inwazyjny, że decyduje się nań niewielu mężczyzn, pozostali panowie zwracają się ku rozwiązaniom nieco bliższym naturze.

Bezpieczne i skuteczne przedłużenie penisa ekstenderem

Najbardziej godną polecenia metodą jest przedłużanie penisa ekstenderami (ekspanderami). Aparaty wykorzystywane w tym celu są de facto czymś w rodzaju urządzeń naciągających tkanki. Zasada ich działania opiera się na wykorzystaniu siły trakcji, która jak wiadomo może w ogromnym stopniu modelować kształt różnych naszych członków (nie tylko penisa) - przykładem kobiety z egzotycznych plemion o wydłużonych nienaturalnych szyjach. Na ich szyje działają te same siły, które oddziałują na penisa po założeniu ekstendera. Takie przedłużanie jest trwałe i skuteczne, a jeśli przeprowadza się je zgodnie z wszelkimi regułami (zasadami określonymi przez producenta) nie sposób penisowi zaszkodzić. Przy pomocy ekstendera penisa można przedłużyć nawet o kilka centymetrów, przy czym efekty takiego powiększania znacząco przewyższają efekty powiększania chirurgicznego.

Najnaturalniejsze w świecie przedłużanie penisa tabletkami i ćwiczeniami

Osoby, które cenią sobie łagodne działanie metod w pełni naturalnych (bez użycia sił, narzędzi chirurgicznych i im podobnych środków) powinny wypróbować suplementy umożliwiające powiększenie (również przedłużenie) penisa oraz regularnie ćwiczyć. Ćwiczenia takie przywędrowały do nas z egzotycznych krajów, w których wykonuje się je od wieków. Ich zwolennicy twierdzą, że działają, ale aby zadziałały wymagana jest ogromna wytrwałość. Podobnie jeśli chodzi o tabletki, czyli de facto suplementy poprawiające siłę erekcji i wspomagające wzrost (rozwój) tkanek, działają, ale ich działanie jest wyraźnie odsunięte w czasie, poza tym osiągane efekty nie są tak spektakularne jak efekty użycia ekstenderów - najskuteczniejszych (naszym i użytkowników zdaniem) urządzeń przedłużających. Najlepsze z nich znajdziecie na głównej stronie serwisu.

Powrót do rankingu

Podsumowanie

Miejsce Produkt Cena Opis
produktu
Strona Nasza Ocena
1. Jes-Extender 799 zł ekstender JesExtender.pl 5/5
2. Natural Gain Plus 225,59 zł tabletki VitaLab.pl 4/5
3. Andropenis Gold Premium €199 ekstender Andromedical.com 4/5
4. VigRX Plus $76,99 tabletki VigRXPlus.com 3/5
5. Pro-Magnum XL $89,95 tabletki ProMagnumXL.com 2/5